adalas
/

Juvelyrikos parduotuvė Jonavoje

 

Auksinės Moteriškos Sagės 

Auksinė moteriškos sagės 585 prabos tikrai pradžiugins moterį ir sagę priderins prie savo  šventinio, kasdieno ar dalykinio rūbo.

Sagės gali būti abstraktūs simboliai, zodiako, vardo raidės.

Užsakymus priimame telefonu 8 614 36773  (taip pat WhatsApp, Viber) ir Elektroninėje parduotuvėje spausti čia


Segė - tai metalinis papuošalas, skirtas susegti drabužiams. Auksinių sagių madas aulštuomenės moterys – jų gamybos technika, formos atspindėjo vyraujančias stilistikas Europoje (gotika, renesansas, barokas, rokokp, klasicizmas). 

Sagės gali būti naudojamos prie dalykinės aprangos. O prabangiausios skirtos prie vakarinės aprangos, paryškinti drabužio ir savo eleganciją bei skonio subtilumą.

Kai kurios sagės būna papuoštos cirkoniu, kultivuotais perlais, ar spalvotais akmenimis.

Brangios segės buvo puošiamos brangakmeniais, perlais, aukso, sidabro monogramomis. Šiuo metu rasti sagę juvelyrikos salone su deimantais yra labai retas atvejis. Tokios gaminamos pagal individualų užsakymą.

Mitas: Sagės – tai tik vyresnių moterų aksesuaras. Žinoma, tradicinės auksinės sagės, inkrustuotos akmenimis, dažniausiai puošia „rimtų“ moterų - verslininkių, įmonių vadovių - švarkelių atlapus. Tačiau galima atrasti ir tokias spalvingas aukso atspalvio, kurias mielai segėtų ir jaunatviška, energinga mergina.

  • Inicialai - pirmoji vardo raidė. Tai universalus pasirinkimas, tinkantis visoms moterims. Įsivaizduokite auksinę sagę, kuri yra išraityta jūsų vardo pirmoji raidė. Tai reprezentatyvus ir subtilus aksesuaras, tinkantis ir romantiškai merginai, ir brandžiai moteriai. Tegul sagė kalba už ją.
  • Akmenimis inkrustuotos sagės. Šis aksesuaras yra puošnus, iškilmingesnei progai tinkantis papuošalas. Ypač mielos yra sagės su perlais, o įstabiai žėri kelių spalvų mineralais ir akmenimis inkrustuotos sagės. Auksinės sages su akmenukais segimos prie lengvų skraisčių ar suknelių. Su tokia sage visą vakarą būsite dėmesio centre.
  • Gėles imituojančios sagės. Gėlės – yra moteriškumo ir trapumo simbolis. Tikriausia sutiksite, kad moteriai yra viena mėstama gėlių rūšis dėl sparvos, kvapo, formos. Kodėl gi išeinant į darbą ar susitikimą nepasipuošus aksesuaru, kuris atvaizduotų mylimą gėlę ? .
  • Sagės – įvairūs objektai. Šio tipo sagės yra dažniau segimos įvairaus amžiaus merginų. Kiekviena savo stiliui pritaiko tokias sages, kurios vaizduoja įvairius gyvūnus (kates, driežiukus, drugelius, natos, muzikos instrumentai), išraiškingus objektus (akis, planeta, žvaigždė, širdelė, angelas) ar tiesiog patinkančias geometrines formas arba abstrakcija
Sagės naudojamos kaip akcentas parangos stiliui išryškinti,
 
Paskambinkite
Žemėlapis
Instagram